DOCTOR HOUSE RESIDENCE (Talas İlçe Emniyet Müdürlüğü Yanı)

100 TL
Kayseri / Talas / Bahçelievler Mh.
İlan No : 100067874
İlan Tarihi : 08 Kasım 2018
m² : 55
Kullanım Durumu : -
Kimden : -
DOCTOR HOUSE RESIDENCE
Cep Telefonu 0(549) 548 6789
İş Telefonu
Ev Telefonu
İlan sahibine sor.

DOCTOR HOUSE               

 Boutique Hotels & Suites 

 ******************Günlük⚜Haftalık⚜Aylık Konaklama******************** 

⚜⚜Talas İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Talas Sosyete Pazarı Yanıbaşındayız ⚜⚜⚜

  Ulaşım  Hakkında  : Bahçelievler   Mah.  Eyüp Sultan Cad. No : 30 Talas / KAYSERİ 

Not : Tramvay Son Durağında inerek Emniyet Müdürlüğünü ve Sosyete Pazarını Sorunuz..

  GİRİŞ-ÇIKIŞ :

*Check-İn (GİRİŞ)   :  14:00 

*Check-Out (ÇIKIŞ) : 12:00)

HAFTA İÇİ FİYATLANDIRMA :

ÖNEMLİ : Ana Sayfa da yer alan 100 TL Konaklama bedeli  1 kişi 1 gece hafta içi konaklama ücretidir.

*BİR  KİŞİ BİR GECE  KONAKLAMA ÜCRETİ 100 TL' DİR.  

*İKİ KİŞİ  KONAKLAMA ÜCRETİ 120 TL' DİR. ÜÇ KİŞİ 180 TL 'DİR.

 HAFTA SONU FİYATLANADIRMA :

*BİR  KİŞİ BİR GECE  KONAKLAMA ÜCRETİ 120 TL' DİR.  

*İKİ KİŞİ  KONAKLAMA ÜCRETİ 140 TL' DİR. ÜÇ KİŞİ 200 TL 'DİR.

3-) TATİL -BAYRAM-HAFTA SONU GİBİ AŞIRI TALEP OLAN ÖZEL DÖNEMLERDE , FİYATLARIMIZ  TALEBE BİNÂEN DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLMEKTEDİR.

 İŞLETME PRENSİPLERİMİZ HAKKINDA :

1-) KESİNLİKLE KİMLİK KAYDI YAPILMADAN GİRİŞ YAPILMAMAKTADIR.

2-) KİMLİK BELGESİ İBRAZI, YİNE KİMLİK SAHİBİ TARAFINDAN YAPILMALIDIR.

3-) DAİRELERİMİZDE MAKSİMUM 3 KİŞİ MİSAFİR ETMEKTEYİZ. (4 Kişi konaklama sadece aileler için geçerlidir). İŞLETMEMİZİN VE SİZLERİN HUZUR İÇİNDE KONAKLAMANIZ  İÇİN, DAHA FAZLA KALABALIK GRUPLARA MÜSADE EDİLMEMEKTEDİR. 

BAHSİ GEÇEN KONULARDA  DUYARLI OLMANIZI , SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZDEN YİNE "SİZLERİN GÜVENLİĞİ VE HUZUR İÇİNDE İSTİRAHAT ETMENİZ" İÇİN RİCA EDİYORUZ. 

 İşletme HAKKINDA  : 

2018 yılında inşaatı tamamlanarak hizmete açılmıştır. İç ve Dış mimaride özenli çalışılmış  kaliteli markalar özellikle tercih edilmiştir. Tesisimiz "Butik Otel /Residence / Apart daire " kategorilerinde hizmet vermektedir. 

"Konaklama" için gerek mâli olarak gerekse de  "Emniyet Müdürlüğü" nezdinde ki  izinleri alınmış, resmi-vergi mükellefi olan  bir işletmedir.   İşletme kurucusu   Sn. Op. Dr.  Tolga OĞUZHAN ' beydir.      

LOKASYON BİLGİLERİMİZ :

ERCİYES KAYAK MERKEZİNE     35 KM 

ALİ DAĞI PARAŞÜT VE MESİRE ALANINA 1 KM (PARAŞÜT EĞİTİMİ ALMAK VE UZMAN KİŞİLER EŞLİĞİNDE ATLAYIŞ YAPABİLİRSİNİZ)

AT BİNİŞ  ÇİFTLİKLERİNE  5-6 KM

TARİHİ TALAS YER ALTI ŞEHRİNİN YANI BAŞINDADIR 1 KM

DEREVENK VADİSİ OLARAK BİLİNEN ŞEHRİN GİZLİ BİR GÜZELLİĞİ OLAN BÖLGEYE 5 KM  (ÇADIR/KAMP/TIRMANIŞ/YÜRÜYÜŞ –(HİKİNG -TREKKİNG)

ERCİYES ÜNİVERSİTESİNE 5 KM

ERCİYES TIP FAKÜLTESİNE 5 KM

KAYSERİ FORM AVM  10 KM

KAYSERİPARK AVM 8 KM

İPEKSARAY AVM  6 KM  

MİX AVM YE  5 KM   

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ SÜMER KAMPÜSÜNE 15 KM

KOMANDO TUGAYI 6 KM 

A DAN Z YE SEKTÖRÜN EN İYİ MARKALARI  KULLANILAN YAPININ DIŞ CEPHESİ TAMAMEN GERİ DÖNÜŞÜM CAM MALZEMEDEN YAPILMIŞTIR.BU YÖNÜYLEDE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI NEZDİNDE  “EKOLOJİK BİNA” OLARAK TESCİLE  SUNULARAK TÜRKİYE’DE BU ANLAMDA NADİR BİR KAÇ ÖRNEKDEN BİRİ OLARAK TESCİLLLENMİŞTİR.

TARİHİ TALAS YER ALTI ŞEHRİNİN YANI BAŞINDADIR (1KM)ALİ DAĞI PARAŞÜT VE MESİRE ALANINA 300 METRE MESAFEDEDİR. ALİ DAĞI 2000 RAKIMLIDIR VE SONUNCUSU 2014 YILINDA YAPILAN DÜNYA HAVA OYUNLARI KAPSAMINDA 5. KEZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ YARIŞMALARINA EV SAHİPLİĞİ YAPMIŞTIR. ÇEŞİTLİ EĞİTMENLERDEN ATLAYIŞ DERSİ ALMAK VE USTA EĞİTMENLER EŞLİĞİNDE ATLAYIŞ YAPMAKDA MÜMKÜNDÜR.YİNE ALİDAĞI BÖLGESİNDE YER ALAN ŞEHİR MANZARLI MESİRE VE  PİKNİK ALANLARINDA GÜNÜ BİRLİK EĞLENCELİ VE BOL ŞEHİR MANZARALI KEYİFLİ VAKİTLER GEÇİRİLEBİLİR.DEREVENK VADİSİ OLARAK BİLİNEN ŞEHRİN GİZLİ BİR GÜZELLİĞİ OLAN BÖLGEYE 5 KM MESAFEDEDİR. TALAS VE TAVLUSUN KÖYLERİ ARASINDA UZANAN BÖLGE DİK YOKUŞLARI, UÇURUM KENARINDAN DEVAM EDEN PATİKALARI İLE  MACERAYI SEVENLERE HİTAP EDER. BURADA YİNE ÇADIR KAMPI YAPMAK İÇİN UYGUN ALANLARDA BULUNMAKTADIR. EĞER EĞİTİMLİ İSENİZ DAĞCILIK İÇİNDE UZUN VE DİK YAMAÇLAR SİZE ADRENALİN DOLU ANLAR YAŞATABİLECEKTİR. ZORLU BİR YOLCULUK OLSA DA SUNDUĞU MANZARALARLA HAYRAN BIRAKIR KENDİNE. VADİYE GİDEBİLECEK DÜZGÜN BİR YOL OLMAMAKLA BİRLİKTE ARAÇ TRAFİĞİNE KAPALI BİR YERDİR. SADECE YÜRÜYÜŞ YAPACAKLAR İÇİN İDEAL OLUP, KEŞİF YOLCULUKLARI YAPANLARA EV SAHİPLİĞİ YAPAR. KAYSERİ ŞEHİR MANZARASININ EN İYİ İZLENEBİLECEĞİ SEYİR TEPESİNİN YİNE OLDUKÇA YAKININDADIR (1 KM) . BU BÖLGEDE YİNE ŞEHRİN EN İYİ MANZARASINA SAHİP  ÇEŞİTLİ RESTORANLAR VE  KAFELER DE   YER ALMAKTADIR.“ESKİ TALAS” OLARAK DA BİLİNEN, TALASIN TARİHİ VE OTANTİK HAVASININ YAŞANABİLECEĞİ BİR BÖLGEDE YER ALMAKTADIR. YİNE BU BÖLGEDE ESKİ KİLİSELER, ÇEŞİTLİ TARİHİ YAPILAR , ESKİ ERMENİ EVLERİ DE  YER ALMAKTADIR. (1 KM)YENİ REKREASYONU TAMAMLANAN  OSMANLI SOKAĞININ  İSE OLDUKÇA YAKININDADIR (1 KM) . BU ALANDA ÇEŞİTLİ KAFELER, CANLI MÜZİK AKTİVİTELERİ, YİYECEK-İÇECEK SEÇENEKLERİ , ANTİKA EŞYA SATIŞ ALANLARI, SERGİ ALANLARI, OTANTİK TAKI VE AKSESUAR SATIŞ ALANLARI ...vs GİBİ SOSYAL ALANLAR YER ALMAKTADIR. (1 KM)BAHÇELİEVLER OLARAK BİLİNEN ŞEHRİN EN GÖZ ALICI VE HAREKETLİ BÖLGESİNE SADECE YÜRÜME MESAFESİNDEDİR. BAHÇELİEVLER ADI VERİLEN BÖLGE; ŞEHRİN EN SOSYAL VE EN AKTİF KAFELERİ İLE BİRLİKTE,  ÇEŞİTLİ EĞLENCE MEKANLARINA, YİNE ŞEHRİN ŞIK, NEZİH  VE KALİTELİ RESTORANLARINA EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTADIR. HACI STEAK HOUSE , KASABA ET LOKANTASI, CİĞERCİ BAHADDİN, WOOM WAFFLE OLARAK BİLİNEN ŞEHRİN ÜNLÜ RESTORANLARI DA YİNE BURDADIR. COZMOPOLİT BİR BÖLGEDE YER ALAN YAPI BUTİK OTEL KONSEPTİNDE MAKSİMUM VERİMLİLİK VE FAYDA SAĞLAYACAĞI YÖNÜNDE DÜŞÜNCELERİMİZ  MEVCUTTUR.

İlan Özellikleri